סדרות מומלצות בנטפליקס

איזו סדרה לראות היום בנטפליקס? מה ההמלצה החמה? המלצות צפייה של תסריטאי.

נטלפיקס מציע לכם כל הזמן את אותם תכנים וכבר נראה לכם שאין יותר מה לראות? לא רוצים להיכנע למרות האלגוריתם? זה המקום לצאת מהקופסה האישית של NETFLIX ולגלות המלצות צפייה לא שגרתיות. אבל מה זה בעצם אומר? שמי ארז פולק, אני תסריטאי, מחזאי, סופר וכותב תכנים שיווקיים ובלוגים בנושאים שונים עבור חברות גדולות. ממעט הזמן שיש לי לצפייה בטלוויזיה, אני דואג להוציא את המירב, וכאן אני אסביר לכם איך לעשות את זה עצמכם? את המלצות הצפייה שלי אני מחלק ל:

סדרה עם משמעות שעושה את זה טוב
סדרה בלי משמעות אבל מודעת לעצמה.
סדרה שמנסה לדבר על משמעות, אבל עושה את זה מאולץ.

אני עושה את זה כי אני יודע שז'אנר זה כבר לא הדבר הכי חשוב כשיושבים לבחור סדרה. אפשר למצוא המון עומק בקומדיה, ואפשר להקיא מרוב שטחיות בדרמה. המלצות הצפייה שלי מוגשות כשירות לציבור, עבור אלו שנהנים, כמוני, לא רק מבדיחות סתמיות שאמורות להצחיק או מסאונדטראק שאמור לרגש.

גם אני קרל: לני ריפנשטאהל בגרסה הליברלית

מה המצב גרמניה? מתי חזרתם לעשות סרטים דידקטיים עם מסר חד מימדי שצורח לך לתוך הפנים, ולא אמרתם? גם אני קרל? יכול לרגש, אבל לא כל אחד. המלצת צפייה שונה מבדרך כלל.

רחובות הפשע של מרסיי - נטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

רחובות הפשע של מרסיי – סרט אחד יותר מדי

אני אסכם את השערוריה מאחורי הסרט במשפט אחד, לפני שאני אנתח את הסרט עצמו: השמאל בצרפת חושב שהסרט מציג את המצב בצורה פשטנית מדי, הימין בצרפת חושב שכך בדיוק נראית המציאות. ומה לגבי הסרט עצמו? יכול היה להיות יופי של סדרה, במקום זה יצא ליוצרים שני סרטים בתוך סרט אחד/

שניים - עשר סדרה
סדרות מומלצות בנטפליקס

שניים עשר: חבר מושבעים מבלגיה והצרות שלהם מהבית

האם אישה שנאשמת בזה שרצתה את הבת שלה ואת חברתה הטובה עוד קודם לכן, באמת עשתה את זה? אולי יוצרי הסדרה שניים – עשר רצו שזו השאלה שתשאלו את עצמכם, אבל היא רחוקה מלהיות השאלה המעניינת בסדרה הזו. אז מה בכל זאת הופך אותה לכל כך מעניינת? תשובות בפנים.

הסיפור שלא סופר - נטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

הסיפור שלא סופר: סדרה מעולה על תרבות שוקעת

הסדרה התיעודית של נטפליקס, מתארת סיפורי ספורט קיצוניים בצורה שעוד לא ראית. יחד עם זאת, ואולי בלי לשים לב, היא מתארת את כל מה שמקולקל בתרבות הקפיטליסטית, ומראה איך אנשים עם רצון טוב, שרק רוצים להצליח, יכולים למצוא את עצמם בפסגה ובתהום – באותו זמן.

שטיסל עונה 3
סדרות מומלצות בנטפליקס

לאהוב את שטיסל ולהישאר בחיים

אני התאהבתי בשטיסל כבר בעונה הראשונה, וכאן אני מנסה להסביר את ההתאהבות ולתת את ההמלצה שלי למי שעוד לא צפה בעונה השלישית.

רוצה לדעת מה המלצת הצפייה הבאה לפני כולם?

כל הסרטים והסדרות החמים בנטפליקס, מחכים לך ממש כאן!

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.