סדרות מומלצות בנטפליקס

איזו סדרה לראות היום בנטפליקס? מה ההמלצה החמה? המלצות צפייה של תסריטאי.

נטפליקס סדרות מומלצות

כל הסדרות המומלצות בנטפליקס – נובמבר 2023

SLY
סדרות מומלצות בנטפליקס

Sly של נטפליקס: נרטיב ניואנסי על סדרי העדיפויות של החיים

סרט דוקומנטרי שובה לב, שהוא לא פחות מנרטיב ניואנסי על סדרי העדיפויות של החיים. חובה עבור כל מי שגדל על סרטי סילבסטר סטאלון ומי ששמע עליהם ולא הבין את ההצלחה. סרט תיעודי שמספר את סיפור הקריירה של אחד מכוכבי האקשן האיקוניים ביותר בתולדות הקולנוע. מתאים במיוחד למי שמחפש צלילה עמוקה למסעות האישיים והמקצועיים של שחקנים אגדיים. 'סליי' מדבר אל אלה שמעריצים את סילבסטר סטאלון לא רק כאייקון הוליוודי אלא כסמל לאמביציה ונחישות. מתאים במיוחד עבור אנשים המבקשים להשיג את חלומותיהם מבלי לאבד את חדוות החיים הפשוטים.

אכפת לי - סרט
סדרות מומלצות בנטפליקס

אכפת לי: קומדיה על שנאה טובה

הגיבורה של הסרט הזה רוצה את מה שהיא רוצה ולא אכפת לה משום דבר ומאף אחד, ככה היא, והיא מקבלת את עצמה ולא מנסה לשנות את עצמה. היא רק לא מבינה מה העניין הגדול סביב זה.

מקרגור לנצח
סדרות מומלצות בנטפליקס

קונור מקרגור: המלך הכמעט ערום

מה מוסר ההשכל שאנחנו יכולים ללמוד מהסדרה התיעודית הנפלאה 'מקרגור לנצח' שלא למדנו כבר מספר קהלת? שום דבר, שלמה המלך כבר אמר הכל. אבל אותי הגניב לראות איך הרעיונות שבספר החכמה שהשפיע על טולסטוי מתיישבים במציאות של היום, בחיים של מתאבק MMA עני מדבלין שהגשים את כל החלומות שלו.

עצבים
סדרות מומלצות בנטפליקס

עצבים תרבותיים: איפה אתם נגמרים והאחר מתחיל?

אחרי הצפייה בסדרה 'עצבים' של נטפליקס נשארתי עם כמה שאלות שכאדם בוגר שחי בעולם ומגדל בו ילדים, אין לי עליהן תשובות: לאיזו אכזריות אנחנו מתחברים יותר? המערבית שמחפשת לשעבד את האחר או המזרחית שמחפשת סיבות להשתעבד אל האחר?

הפילה של הקוסם
סדרות מומלצות בנטפליקס

הפילה של הקוסם: הטוב שמסתתר מאחורי העור העבה

סרט אנימציה לילדים ולכל המשפחה, עמוק ופילוסופי, שמעמיד את תפיסת העולם האינטרסנטית אל מול הצורך האנושי לראות ולהיראות באמת. שאלות כמו 'מה זה גורל', 'למה הסיפור שלי חשוב יותר מהסיפור של האחר' ו – 'מה המשמעות של קסמים וכישופים בחיים עצמם', מתרכזים ליצירה מופלאה שמחזירה לנו את האחריות העדינות יוצאת מהכלל. סרט מומלץ לכל ילד.

פמלה
סדרות מומלצות בנטפליקס

פמלה: הדרך הכואבת הביתה

מתפשטת פשוטה נשפטה בפשיטה. סיפור אנושי נוגע ללב על אישה שכל העולם מכיר, אישה שהסכימה להקריב את האישיות שלה על מזבח החרמנות הגברית, על המחירים אותם היא משלמת בעקבות הקורבן ועל הדרך הארוכה בחזרה לאישיות, בחזרה הביתה.

מומחה לכלום עונה 3
סדרות מומלצות בנטפליקס

מומחה לכלום עונה 3: כי מי צריך מומחים כשיש לך את עצמך?

עונה מומלצת מאוד לימי החורף, כשקר בחוץ ובפנים אנחנו משתוקקים לקצת חום. 'מומחה לכלום' באה עם יציאה בתוך הקופסא, וזה עובד. זה כל כך עובד שלא תוכלו להפסיק, אם רק תתנו להתחלה האיטית צ'אנס. הנאה מובטחת.

Peaky Blinders
סדרות מומלצות בנטפליקס

כנופיית ברמינגהאם: הצד השני של הסופרנוס

משפחת שלבי היא אחת המשפחות המרתקות ביותר שאתם תמצאו בטלוויזיה שלכם, בסדרה שיש בה הכל – אהבה, מתח, פמניזם, פאשיזם, קומוניזם, גבורה, חולשה ושאלות קשות על העולם של תחילת המאה ה – 20 וגם של היום. לא תוכלו לעזוב אותה, ובשורות הבאות תגלו בדיוק למה.

נטלפיקס מציע לך כל הזמן את אותם תכנים וכבר נראה לך שאין יותר מה לראות? לא רוצה להיכנע למרות האלגוריתם? זה המקום לצאת מהקופסה האישית של NETFLIX ולגלות המלצות על סדרות חדשות אבל גם על סדרות ישנות, ואפילו כאלה שלא זכו לכבוד המגיע להן.

(כאן זה החלק שאני מתחיל להציג את עצמי ולהסביר לך מי שאני שבכלל אתן לך המלצות צפייה, אבל אפשר לדלג על החלק הזה ולהגיע ישר להמלצות, הן בתחתית העמוד)

מי אני שאמליץ לך על סדרות בנטפליקס?

קוראים לי ארז פולק, אני תסריטאי, מחזאי, סופר וכותב תכנים שיווקיים ובלוגים בנושאים שונים עבור חברות גדולות. אין לי הרבה זמן לצפות מסך, אבל ממעט הזמן שיש לי לצפייה בנטפליקס אני משקיע בסדרות איכותיות, וכאן אני אתן לך את הקרם דה לה קרם שיש לנטפליקס להציע.

איך אני בוחר על אילו סדרות בנטפליקס להמליץ?

אני לא אבזבז לך את הזמן על הסדרות שלא כדאי לך לראות, ובהמלצות שלי אני מנסה להיכנס לתוך האיכות, הערך והמשמעות שיוצרי הסדרה מצליחים, או לפחות מצליחים חלקית, להעביר.

הפרמטרים שלי הם:

  • סדרה עם משמעות שעושה את זה טוב.
  • סדרה בלי משמעות אבל מודעת לעצמה.
  • אזהרה מסדרה שמנסה לדבר על משמעות, אבל עושה את זה מאולץ.

למה חשוב לי להמליץ לך על סדרות איכותיות בנטפליקס?

אני עושה את זה כי אני יודע שז'אנר זה ממש לא הדבר הכי חשוב כשיושבים לבחור סדרה.

אפשר למצוא המון עומק בקומדיה, ואפשר להקיא מרוב שטחיות בדרמה. המלצות הצפייה שלי מוגשות כשירות לציבור, עבור אלו שנהנים, כמוני, לא רק מבדיחות סתמיות שאמורות להצחיק או מסאונדטראק שאמור לרגש.

רוצה לדעת מה המלצת הצפייה הבאה לפני כולם?

כל הסרטים והסדרות החמים בנטפליקס, מחכים לך ממש כאן!

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.