סדרות מומלצות בנטפליקס

איזו סדרה לראות היום בנטפליקס? מה ההמלצה החמה? המלצות צפייה של תסריטאי.

נטפליקס סדרות מומלצות

כל הסדרות המומלצות בנטפליקס נכון למרץ 2022

Peaky Blinders
סדרות מומלצות בנטפליקס

כנופיית ברמינגהאם: הצד השני של הסופרנוס

משפחת שלבי היא אחת המשפחות המרתקות ביותר שאתם תמצאו בטלוויזיה שלכם, בסדרה שיש בה הכל – אהבה, מתח, פמניזם, פאשיזם, קומוניזם, גבורה, חולשה ושאלות קשות על העולם של תחילת המאה ה – 20 וגם של היום. לא תוכלו לעזוב אותה, ובשורות הבאות תגלו בדיוק למה.

שון כבשון נטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

שון כיבשון: כי גם להורים מגיע להנות

שון כבשון (Shaun the Sheep), היא סדרה בריטית לילדים שלא עושה כאב ראש למבוגרים – להיפך, היא תגרום לכם להתאהב בה ולשקול ברצינות לצפות בה גם כשהילדים הולכים לישון. ויש לזה סיבות טובות מאוד.

ריק ומורטי בנטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

ריק ומורטי: אם כבר גאונות אז עד הסוף

ריק ומורטי היא אחד מיצירות המופת שיש לטלוויזיה להציע, לדעתי – בכל הזמנים. אז איך מסעות הזויים בחלל של סבא ונכד יכולים לשנות את תפיסת העולם שלכם מקצה לקצה? ההמלצה המלאה ממש כאן.

לכודים - סדרת מתח איסלנדית בנטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

לכודים: סדרת מתח איסלנדית מומלצת

הסקנדינבים יצאו למסע כיבוש ויקינגי, שהיעד שלו הוא השתלטות מלאה על ז'אנר המתח בספרות ובטלוויזיה. הסדרה 'לכודים' ממשיכה את מסע הכיבושים המוצלח, תוך שהיא לוקחת אותנו לעיירה איסלנדית נידחת, עם שלושה שוטרים בלבד, שצריכה להתמודד עם גופה מבותרת שעולה ברשת הדיג ומערערת את סדרי העולם הנוח והשקט של המקום.

לא ספורטיבי - המלצת צפייה
סדרות מומלצות בנטפליקס

לא ספורטיבי: דוקו ספורט עם יציאות חתרניות

גילוי נאות, אני חולה ספורט, תמיד הייתי, ותמיד אהבתי סיפורים מפתיעים. אז נטפליקס התחשבו בי והעלו סדרה שמשלבת את שתי האהבות שלי. מה יצא מזה? ביקורת מעניינת דווקא על הצד שלא הייתם חושבים עליו בספורט.

משחקי הדיונון - המלצה צפייה
סדרות מומלצות בנטפליקס

משחקי הדיונון: זעקת החירות של המערב המשועבד ומותו של המיתוס היהודי

משחקי הדיונון מעבירים מסר מהפכני, אבל עצם העובדה שנטפליקס ממשיכה לשדר את הסדרה, למרות הפופולריות חסרת התקדים שלה, רק מראה עד כמה קברניטי רשת הסטרימינג הגדולה בעולם מזלזלים בצופים, ובטוחים שכל הדם הזה יבלבל אתכם עד כדי כך שלא תבינו עד כמה הסדרה הזו רלוונטית לחיים שלכם. או שהם פשוט לא פוחדים.

סאות' פארק - המלצת צפייה בנטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

סאות' פארק עונה 23 – טראמפ אינטליגנטי וישו עושה קוק

אחת השאלות שחזרה על עצמה בתקופת דונלד טראמפ היא – איך אפשר לצחוק על נשיא שעושה מעצמו צחוק על בסיס יומי. בעונה 23 של סדרת המופת, יוצרי סאות' פארק הוכיחו כי אפשר להוריד הילוך, להראות את ההיפך מההיצג התקשורתי, ולהפתיע מחדש. אה, וגם להראות את ישו וסנטה קלאוס עושים קוק אף פעם לא מזיק.

נקודת מפנה - נטפליקס
סדרות מומלצות בנטפליקס

נקודת מפנה: קונספירציית מלחמה שעושה את העבודה

לא הרבה זוכרים, אבל תיאוריות הקונספירציה הגלובליות לא התחילו בתקופת הקורונה. מי שמעמיק בנושא הקונספירציה העולמית, יכול להגיע בקלות לבונים החופשיים ומשם לתיאוריות נאציות רדיקליות שמאשימות את היהודים בכל זוועות העולם. 'נקודת מפנה' של נטפליקס מזכירה לנו איך אפשר לקחת רצת אירועים היסטוריים וליצור סביבם נרטיב קונספירטיבי שבהחלט יכול לשכנע אתכם שיש משהו במה שהם אומרים.

מזיז הרים - נטפליקס המלצת צפייה
סדרות מומלצות בנטפליקס

מזיז הרים: יש גיבורים ברומניה

הקולנוע הרומני כבר הפך מזמן לשם דבר בעולם, ועכשיו האיכות הנדירה שמייחדת את היצירה הרומנית מגיעה לנטפליקס עם יצירת המופת – מזיז הרים. המלצת צפייה חמה.

נטלפיקס מציע לך כל הזמן את אותם תכנים וכבר נראה לך שאין יותר מה לראות? לא רוצה להיכנע למרות האלגוריתם? זה המקום לצאת מהקופסה האישית של NETFLIX ולגלות המלצות על סדרות חדשות אבל גם על סדרות ישנות, ואפילו כאלה שלא זכו לכבוד המגיע להן.

(כאן זה החלק שאני מתחיל להציג את עצמי ולהסביר לך מי שאני שבכלל אתן לך המלצות צפייה, אבל אפשר לדלג על החלק הזה ולהגיע ישר להמלצות, הן בתחתית העמוד)

מי אני שאמליץ לך על סדרות בנטפליקס?

קוראים לי ארז פולק, אני תסריטאי, מחזאי, סופר וכותב תכנים שיווקיים ובלוגים בנושאים שונים עבור חברות גדולות. אין לי הרבה זמן לצפות מסך, אבל ממעט הזמן שיש לי לצפייה בנטפליקס אני משקיע בסדרות איכותיות, וכאן אני אתן לך את הקרם דה לה קרם שיש לנטפליקס להציע.

איך אני בוחר על אילו סדרות בנטפליקס להמליץ?

אני לא אבזבז לך את הזמן על הסדרות שלא כדאי לך לראות, ובהמלצות שלי אני מנסה להיכנס לתוך האיכות, הערך והמשמעות שיוצרי הסדרה מצליחים, או לפחות מצליחים חלקית, להעביר.

הפרמטרים שלי הם:

  • סדרה עם משמעות שעושה את זה טוב.
  • סדרה בלי משמעות אבל מודעת לעצמה.
  • אזהרה מסדרה שמנסה לדבר על משמעות, אבל עושה את זה מאולץ.

למה חשוב לי להמליץ לך על סדרות איכותיות בנטפליקס?

אני עושה את זה כי אני יודע שז'אנר זה ממש לא הדבר הכי חשוב כשיושבים לבחור סדרה.

אפשר למצוא המון עומק בקומדיה, ואפשר להקיא מרוב שטחיות בדרמה. המלצות הצפייה שלי מוגשות כשירות לציבור, עבור אלו שנהנים, כמוני, לא רק מבדיחות סתמיות שאמורות להצחיק או מסאונדטראק שאמור לרגש.

רוצה לדעת מה המלצת הצפייה הבאה לפני כולם?

כל הסרטים והסדרות החמים בנטפליקס, מחכים לך ממש כאן!

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.