כתיבת תוכן לאתרים פיננסיים: איך לבלוט במקום הכי תחרותי?

יש לך עסק שמספק שירותים פיננסיים כמו ייעוץ השקעות, ייעוץ משכנתא או מוצרי ביטוח ופנסיה? אני לא צריך לספר לך שהתחרות בתחום שלך היא גדולה. אני מכיר לא מעט אנשים מהעולם הפיננסי שמנסים לייצר חשיפה באופן עצמאי ולהתנתק מחבלי הלידה שעדיין קושרים אותם לבתי ההשקעות / חברות הביטוח הגדולים בארץ. האם תוכן איכותי יכול לעזור לעסק שלך לקבל חשיפה אורגנית? התשובה היא כן, ואני אסביר את ההגיון.
תוכן לאתרים פיננסיים

מנועי החיפוש מחפשים סמכות ולא תאגיד

סמכות היא מילה נרדפת לאתר שאפשר לסמוך עליו שהוא יודע על מה הוא מדבר. בין אם מדובר באתר של הפניקס, של איילון, של מגדל או של שמעון, לגוגל לא אכפת. שתי השאלות היחידות שגוגל ישאל לפני שהוא יחליט האם להציג את תוכן האתר שלך במיקומים גבוהים ביחס לחיפושים בתחום הביטוח והפיננסיים הן:

  • האם התוכן ח.י.נ.ם (חשוב, יפה, נגיש, מעניין).
  • האם לבעל האתר יש סמכות קודמת בעולם הפיננסיים / ביטוח.

בנוגע לאיכות התוכן אין יותר מדי מה להוסיף, צריך לבחור בשירות קידום אתרים חד פעמי עם מומחיות וניסיון בתחום הביטוח והפיננסיים, כזה שמכיר את התחום היכרות מוקדמת ושעבד עם חברות גדולות. 

בכל הנוגע לסמכות אותה גוגל מחפש, כאן אנחנו צריכים להבין האם יש לנו עם מה לעבוד או שאנחנו צריכים לבנות את הסמכות הזו מאפס. 

כתיבת תוכן ללקוח עם סמכות בתחום הפיננססיים

אם עבדת כסמנכ"ל המכירות של חברת X ביטוח ויש לזה תיעוד באתר החברה או בכל מקור סמכותי אחר בתחום הפיננסיים, אז מבחינת גוגל יש לך סמכות בתחום. אנחנו עדיין לא יודעים כמה סמכות יש לך ומה המשקל שגוגל יתן לסמכות שלך בתחום, אבל אנחנו יודעים שיש לנו עם מה לעבוד. במצב כזה, התוכן שנכתוב לאתר שלך אמור לקבל קדימות מסוימת, כל עוד נדע לתכנן את התוכן על פי צרכי המשתמשים ביחס לתחומים אותם נרצה לקדם. כשאני מדבר על תכנון נכון אני לא מדבר רק על מה שכבר קיים בעמוד הראשון בגוגל, אלא גם (ואולי בעיקר) על מה שעוד לא קיים.

@one.time.seo.serv אז מה זה קידום אתרים חד פעמי ולמה זה הפתרון הנכון עבורך? בסרטון הבא אני מסביר מה היתרונות של קידום אתרים חד פעמי בשלושה חודשים ואיך קידום אתרים חד פעמי יכול להביא את האתר שלך מיקומים גבוהים במנוע החיפוש מבלי לוותר על תוכן איכותי שמניע את כל היד שלך לפעולה #קידוםאתריםאורגני #קידוםאתריםחדפעמי ♬ original sound – One Time SEO Service

כתיבת תוכן ללקוח ללא סמכות בתחום הפיננסיים

אני אהיה כנה ואומר כבר עכשיו שמדובר במשימה לא פשוטה. כדי שגוגל יתייחס לאתר שלך בתחום כל כך גדול ותחרותי אנחנו נהיה חייבים לייצר את הסמכות הזאת, וזה כבר תהליך שיכול לקחת זמן. במקרה כזה גם התוכן הכי איכותי לא תמיד יביא אותך לעמוד הראשון בגוגל בלי קידום אתרים מקצועי לאתרים פיננסיים. אני לא רוצה לייאש אותך, להיפך, חשוב לי לשקף לך את המציאות ולהסביר לך שזה הזמן להשקיע בתוכן האתר שלך. 

אנחנו נצטרף לכתוב הרבה תכנים, ואני לא מדבר על פוסטים לבלוג האתר, זה דווקא פחות רלוונטי בשלב הראשון. כדי לבנות את סמכות האתר שלך בתחום הפיננסי ובעולמות הביטוח אנחנו ניגע קודם כל בעמודי השירותים והמוצרים, כלומר – בעמודים התחרותיים. אחר כך אנחנו נלך לבלוגים לנחשוב ביחד איך אנחנו בונים אותם לפני שאנחנו צוללים ראש לתוך התוכן עצמו.

חלוקה נכונה של בלוגים באתר פינססי לפי נושאים

מה שאנחנו מחפשים בתוכן איכותי זה קודם כל רלוונטיות וספציפיות. כדי לבנות רלוונטיות אנחנו צריכים הרבה תוכן שיושב תחת מקום אחד, או במילים אחרות – בלוג נישתי. למה אני מתכוון? נניח שיש לך עסק בתחום הפיננסיים ושאחד התחומים שחשוב לך לקדם זה 'השקעות אלטרנטיביות'. מעולה. מה שצריך לעשות מבחינת תוכן זה לוודא שיש לך עמוד מוצר שיווקי ראשי שמכוון את המשתמש לבצע מכירה, ועכשיו כל מה שצריך לעשות זה לא לגעת בו. 

כן, אני שומע אותך, 'מה זאת אומרת לא לגעת בו?'. אנחנו לא צריכים לעשות עם העמוד הזה שום דבר, אנחנו רוצים להשאיר אותו נקי ומצומצם מבחינת תוכן. את המסות הגדולות של התוכן בתחום ההשקעות האלטרנטיביות אנחנו נטמיע בתוך בלוג ייעודי באתר שירכז את כל הפוסטים בתחום הזה. 

בתוך כל פוסט אנחנו נשתול קישור פנימי לעמוד השיווקי וכך נוכל לדלג על יציר הכלאיים המשונה שאני רואה בלא מעט אתרים פינססיים, של עמוד שיווקי שהוא גם בלוג וגם מכיל 4000 מילה בלי שום הצדקה. לא צריך את כל זה, מה שצריך זה תוכן איכותי שמחולק לפוסטים שונים בעמודים שונים על כתובות – URL שונות, שכל אחד מהם נותן לקורא ערך מוסף בתת הנישה עליה הוא מדבר ושמכל פוסט יוצא קישור לעמוד המכירה. 

רוצה לקדם את האתר הפיננסי שלך בעזרת תוכן איכותי ולהביא אותו למקומות הראשונים בגוגל? אני כאן כדי לעזור לך לבנות אסטרטגייה נכונה לאתר שלך ולמצוא את הדרך הנכונה לחשוף את האתר שלך לכמה שיותר אנשים. אשמח לדבר >>

ארז פולק

ארז פולק

תסריטאי ומחזאי, בוגר מצטיין של מסלול תסריטאות של בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה - סם שפיגל. יצירותיו עוסקות בשאלת הזהות של האדם בתוך החברה וביחסי הגומלין שבין הפרט כמערכת שפועלת בתוך מערכת של מערכות לבין המערכות האנושיות השונות כמו - בתי חולים, צבא, משטרה, זוגיות, משפחה ועוד. המחזה 'המשחק' עלה במסגרת פסטיבל 'תאטרון קצר' של צוותא והוא זמין לצפייה ביוטיוב. בקרוב יראה אור ספרו הראשון - 'הנחמה שמעבר לאבסורד'.

מעניין? רוצה לקרוא עוד?

wix SEO
קידום אתרים

קידום אתר WIX: שישה תובנות של מקדם אתרים ושל – AI

בנית אתר בוויקס ורוצה למשוך לקוחות פוטנציאליים? הגיע הזמן לקדם אותו בגוגל. כאן אני אסביר לך איך עובד קידום אתרים אורגני על פי תוכנות – AI מובילות, ועל סמך הניסיון שלי כמקדם אתרים וכותב תוכן לקידום אתרים, כך שהאתר שלך יגיע למקומות הראשונים בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש בתוך זמן קצר.

- Vector graphic of a three-step process to embark on an informed SEO campaign. Step 1 titled 'Exposure' has a lightbulb symbolizing new ideas and strat
קידום אתרים

7 טיפים מקצועיים לקידום אתר הסטארטאפ שלך בעזרת תוכן

כמומחה לתוכן וקידום אתרים עם ניסיון רב בעבודה עם סטארטאפים, אני יודע שפיתוח הנוכחות המקוונת היא אתגר מרכזי עבור חברות הזנק צעירות. המטרה הסופית היא למשוך לקוחות פוטנציאליים למוצר או השירות החדשני שלכם. אבל קודם כל, עליכם להביא אותם לאתר שלכם. כאן נכנסות לפעולה אסטרטגיות קידום אתרים ממוקדות תוכן. בהסתמך על הניסיון שלי, הנה 7 הטיפים הטובים ביותר לקידום SEO של אתרי סטארטאפ:

קידום אתרים חד פעמי לסטארט-אפים
קידום אתרים

איך קידום אתרים יכול לעזור לסטארט-אפים לגייס סבב מימון נוסף

קידום דיגיטלי הוא כלי חשוב עבור כל סטארטאפ ששואף לגייס סבב מימון נוסף. באמצעות קידום דיגיטלי, אתה יכול למשוך את תשומת לבם של משקיעים פוטנציאליים, להציג את המוצר או השירות שלך בצורה הטובה ביותר ולגדיל את הסיכויים שלך לגייס את הכסף שאתה צריך כדי להצליח.

טיפים לקידום אתרים חד פעמי בעזרת סרטוני טיקטוק ויוטיוב
קידום אתרים

טיפים לקידום אתרים חד פעמי בעזרת סרטוני טיקטוק ויוטיוב

תוכן וידאו הוא כלי חזק לקידום אתרים. הוא יכול לעזור לך למשוך יותר תנועה לאתר שלך, לשפר את דירוג החיפוש שלך ולבנות מותג חזק יותר. כדי למנף את תוכן הווידאו שלך, עליך להתמקד ביצירת תוכן איכותי, רלוונטי ומעניין. תוכן הווידאו שלך צריך להיות מתויג כהלכה עם מילות מפתח רלוונטיות, ועלייך להפיץ אותו במגוון פלטפורמות. מדובר באסטרטגיה יעילה מאוד לקידום אתרים חד פעמי, שכן תוכן וידאו הוא סוג התוכן הנצפה ביותר באינטרנט, ואפשר לייצר אותו בקלות, באופן מקצועי ובלי לשבור את הכיס – מהטלפון הנייד.

Image for a blog post about recommended books, featuring the book 'Ai HaEfshar' by Dubi Zakhai. This image should depict a rich fantasy world where te
ספרים מומלצים

7 ספרים מומלצים בעברית שיחממו לכם את הלב

ברוכים הבאים למדריך המלצות הספרים שלנו, המוקדש במיוחד לספרות העברית העכשווית. במדריך זה, תמצאו אוסף מקיף של ספרים מומלצים בעברית שיצאו בהוצאה עצמית: מיצירות פורצות דרך ועד לספרים קלאסיים שעוצבו מחדש. אם אתם מחפשים חוויית קריאה מעמיקה, מרגשת, ומעשירה בעברית, אתם במקום הנכון.

ספרים מומלצים

אהבה, שלום ורדיפתם: המלצת קריאה אופטימית לזמן מלחמה

הספר הנפלא של הרב אריה גולדמן מביט על היחסים הבין אישיים דרך עדשה תורה. הרב אריה גולדמן עוסק בשאלות בסיסיות על יחסי גומלין בין בני אדם, כגון מדוע זה מאתגר לשמור על תקשורת נעימה וליצור קשרים חיוביים. הוא מתעמק בנושאים אלה על ידי מתן תובנות מבוססות תורה בשפה נגישה וניתנת להקשר.

רוצה שהתוכן שלך ייצר המרות?

אני כאן כדי שהתוכן שלך יעבוד בשבילך

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.