מחקר מתחרים בקידום אתרים חד פעמי: לבלוט מבין כל המתחרים

קידום אתר בנוי משני שלבים מרכזיים: בנייה ותחזוקה. כמקדם אתרים, אני רוצה שתתייחס אליי כאל מי שבונה לך את הבית, עד לרמה שבה תוכל לתחזק אותו בעצמך, ולבנייה הזו קוראים 'קידום חד פעמי'. איך מחקר מתחרים משמש אותי כדי לבנות את הבית הדיגיטלי של העסק שלך ואיך הוא יכול לעזור לעסק שלך להתפתח והתרחב? הכל, במדריך הבא.
- Photo of a diverse group of professionals in a brainstorming session. They are gathered around a table filled with laptops, SEO charts, and competitor

קידום אתרים חד פעמי ללא התחייבות חודשית: בשלוש השנים אחרונות צברתי ניסיון בקידום אתרים עבור מאות חברות וראיתי את השינוי שעובר על התחום. כבר לפני 5 שנים ראינו שגוגל ומנועי החיפוש השונים התחילו להעביר את כובד המשקל לתוכן עצמו, ותוכן היה ונשאר המומחיות שלי. ב – 5 השנים האחרונות כתבתי תכנים וקידמתי עשרות אתרים בכל שבוע, והיום, עם כניסת הבינה המלאכותית, למדתי איך לנצל את היכולת של הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ולקדם את אתר האינטרנט שלך באמצעות תוכן איכותי, קידום אתרים AI, ועבודה נכונה ברשתות החברתיות.

מה כולל השירות: תכנית מותאמת אישית לקידום האתר שלך, כולל מעקב אחר התקדמות במשך חצי השנה הראשונה + התאמת התכנית לתוצאות תוך כדי תנועה.

למה אני האיש המתאים:  כמקדם אתרים עם ניסיון בעבודה עם חברות גדולות, בינוניות וקטנות, וכתסריטאי בוגר מצטיין סם שפיגל – אני יודע להביא את האתר שלך למקומות הראשונים במנועי החיפוש ולייצר תוכן איכותי שיגרום לקהל היעד שלך להשאיר פרטים או לבצע רכישה.

@one.time.seo.serv אז מה זה קידום אתרים חד פעמי ולמה זה הפתרון הנכון עבורך? בסרטון הבא אני מסביר מה היתרונות של קידום אתרים חד פעמי בשלושה חודשים ואיך קידום אתרים חד פעמי יכול להביא את האתר שלך מיקומים גבוהים במנוע החיפוש מבלי לוותר על תוכן איכותי שמניע את כל היד שלך לפעולה #קידוםאתריםאורגני #קידוםאתריםחדפעמי ♬ original sound – One Time SEO Service

איך מחקר מתחרים משפיע על אסטרטגיות קידום אתרים?

מחקר מתחרים מאפשר לי, כמקדם אתרים, לקבל תובנות חשובות לגבי האסטרטגיות השונות לקידום אתר בתחום שלך. את תוצאות המחקר אני מעמת עם אפיון המותג שלך, ובדרך הזו אני בונה עבורך קמפיין קידום אורגני לאתר, שמבוסס על מה שקהל היעד רוצה לקבל ושהעסק שלך יכול לספק לו בדרך שונה מהמתחרים. המחקר מאפשר לחדד את אסטרטגיית הקידום ולקבל החלטות מושכלות על בסיס נתונים, שזה אומר במילים פשוטות – להבין מה יש, אבל עוד יותר מזה, להבין מה חסר במנועי החיפוש ואיך האתר שלך יכול להיכנס בדיוק לתוך הפער הזה. 

מדוע ניתוח תוכן של מתחרים חיוני לקידום העסק שלך?

ניתוח תוכן המתחרים חושף את מילות המפתח והנושאים שמעסיקים את קבל היעד שלך, אבל יותר מזה, הוא עוזר לנו להבין את כוונת החיפוש, ולא רק את מילות החיפוש. אני זוכר שבתחילת הדרך, ככותב תוכן, קיבלתי הנחיות מחברות SEO לכתיבת תכנים שדרשו ממני לשלב את מילת המפתח X פעמים בתוכן העמוד. האבסורד הוא שיש חברות קידום אתרים שעדיין עובדות בצורה הזאת, תוך שהן מתעלמות לחלוטין מהיכולות האדירות של האלגוריתם של מנועי החיפוש. אני מתכוון לקדם את האתר שלך באופן טבעי ולהביא את העמודים החשובים לך למקומות הראשונית בגוגל בשפה ברורה ופשוטה – בדיוק כמו שהבאתי את העמוד הזה למקומות הראשונים במנועי החיפוש עם שפה טבעית, ברורה ופשוטה.

@one.time.seo.servזה לא מספיק להגיע למקומות הראשונים בגוגל למרות שזה יפה ונחמד אבל אם התוכן לא מספיק איכותי ולא מניע לפעולה אז המקומות הראשונים בגוגל הם רק יעזרו לתדמית של העסק שלך ולא יותר. קידום אתרים חכם זה קידום אתרים מייצר תוכן שלא רק מביא את האתר שלך למקומות הראשונים בגוגל אלא גם גורם לאנשים ללחוץ לרכוש להתקשר להשאיר פרטים וכולי. ואת זה אני יודע לעשות הכי טוב.♬ original sound – One Time SEO Service

קידום אתרים חד פעמי מדגיש את ההצעות הייחודיות של העסק שלך 

קידום אתרים חד פעמי יכול לעצב את הנרטיב של העסק שלך סביב ההצעות הייחודיות של העסק, אלו שמבדילים אותך מהמתחרים שלך. מה שתקבל ממני זה לא רק מחקר מילות מפתח, לא רק מחקר מילות המפתח של המתחרים, לא עוד רשימה יפה בתוך קובץ אקסל שאין לך כל כך מושג מה לעשות איתה. זאת לא הדרך שלי. הדרך שלי היא לעזור לך למצוא את האפיון הנכון של העסק שלך מבחינת מותג, כך שנוכל לקדם את האתר שלך ולייצר נוכחות דיגיטלית שלא נמדדת רק בכמות הכניסות, אלא בכמות הפעולות שקהל היעד שלך מבצע בדף.

האם הכרת האסטרטגיות של המתחרים מבטיחה דירוג גבוה יותר?

יכול להיות שנצליח "לקלוע בין העיניים" כבר בזריקה הראשונה, אבל יכול להיות שנצטרך לשפר את אסטרטגיית קידום האתר שלך תוך כדי תנועה. בכל מקרה, מדובר בתהליך שמתבצע במסגרת זמן של שישה חודשים ולא יותר. המטרה שלי בששת החודשים האלו היא להעלות את האתר שלך על מסלול ההצלחה, כדי שאחרי העבודה המשותפת שלנו תוכל לקחת את המושכות ולהמשיך לייצר תוכן בתדירות קבועה (אבל נמוכה הרבה יותר), ולשמור על התוצאות שהשגנו עד כה, ואף לשפר אותן.

@one.time.seo.serv מה זה סמכות אתר לקידום אתרים ואיך אפשר לייצר סמכות לקידום האתר שלי והאם אני באמת צריך לחבר ים של קישורים חיצוניים לאתר כדי שיהיה לי סמכות. התשובה היא לא ואני אסביר למה כולל דוגמאות. #קידוםאתריםאורגני ♬ original sound – One Time SEO Service

מה כולל המסע המשותף שלנו – שלב אחרי שלב

שלב 1 – חשיפה: המסע לעבר חשיפה דיגיטלית גבוהה מתחילה במאמץ SEO מקיף שיבוצע בעיקר בחודש הראשון. זהו שלב מרכזי אשר נועד ליצור דריסת רגל מקוונת חזקה, להבטיח שהמותג שלך נספר על ידי מנועי החיפוש ושהוא מניע אנשים להיכנס לאתר. השלב הזה דורש מיפוי של מילות המפתח בהן לקוחות פוטנציאליים משתמשים על מנת להגיע לאתר כמו שלך, ויצירת אפיון ייחודי של המותג שלך – כך שהתוכן שאותו אייצר עבורך מתוך מילות המפתח שאספתי לא רק יגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש – אלא יגרום לאנשים לעשות פעולה בתוך הדפים.

שלב 2 – העלאת התכנים לאתר: בשלב הבא אנחנו נקח את כל התכנים שכתבתי ואת אלה שערכתי, ונעלה אותם לאתר. ה – "בוסט" הראשוני בעצם ייתן לאתר שלך דחיפה גדולה במנועי החיפוש, והאתר יתחיל להתברג בתוצאות החיפוש של גוגל ושל מנועי החיפוש האחרים. בשלב הזה האתר שלך נמצא ב – "תקופת מבחן". גוגל ירצה לדעת האם האתר שלך הוא איזו שהיא הבלחה חד פעמית, או שהוא נכס דיגיטלי שמייצר תוכן רלוונטי עבור הלקוחות שלו באופן עקבי, כלומר – האם מדובר באתר שמנוע החיפוש יכול לסמוך עליו (ובואו לא נשכח שהמשתמשים הם בסופו של דבר הלקוחות של גוגל).

@one.time.seo.serv מה היתרון של קידום אתרים חד פעמי בגוגל? היתרון נמצא בעיסוק של קידום אתרים חד פעמי הדבר החשוב ביותר לאלגוריתם של גוגל והוא תוכן. בסרטון הזה אני מסביר בקצרה מה למדתי על קידום אתרים חד פעמי אחרי שש שנות ניסיון ומה הערך המוסף שעבודה הייתי יכולה לתת לעסק שלך. #קידוםאתריםחדפעמי #קידוםאתריםאורגני #קידוםעסקים #תוכןשיווקי ♬ original sound – One Time SEO Service

שלב 3 – המשך העלאת תכנים לאתר באופן קבוע וחיבור קישורים חיצוניים: לאחר הדחיפה הראשונית והתוצאות שיגיעו, הבחירה היא שלך. אנחנו יכולים להמשיך לשתף פעולה, להעשיר את האתר שלך בתוכן איכותי וכך להבטיח דירוג מתמשך של האתר במנועי החיפוש, או לחלופין, אם תבחר להתקדם עם יצירת התוכן באופן עצמאי או לערב אנשי מקצוע אחרים, תוכל לקחת את תכנית התוכן לקידום אתרים שבניתי עבורך וליישם אותה בעצמך. היא שלך.

האמונה שלי מבוססת על מקצועיות, תוצאות בשטח, רצון טוב והתנהלות אתית. אני מאמין שאלו הם אבני היסוד של שיתופי פעולה משגשגים. אני לא מתכוון לחייב אותך לשלם לי ריטיינר חודשי על עבודה חד פעמית מתוחמת בזמן, כך שאם תבחר להמשיך ולקדם את האתר שלך בעצמך או לתת לכותב תוכן זול יותר לכתוב את תכני ההמשך לאתר – תקבל ממני לחיצת יד ואת ברכת הדרך.

 

האתר שלך יכול להגיע למקומות הראשונים בגוגל עם עבודה נכונה ומתוחמת בזמן, בלי מריחות ובלי חתונה קטולית. ניתן לי איתי קשר לתיאום שיחה. השארו פרטים כאן ואני אחזור אליכם בהקדם. 

ארז פולק

ארז פולק

מקדם אתרים אורגני ותסריטאי בוגר מצטיין של מסלול תסריטאות של בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה - סם שפיגל. בשנים האחרונות קידמתי עשרות אתרי אינטרנט ויצרתי תסריטי תדמית עבור חברות רבות בארץ ובחו"ל.

מעניין? רוצה לקרוא עוד?

דוגמא לתחקיר דמות

התבקשתי לכתוב תסריט עבור המוזיאון הימי בחיפה שעוסק בהתפתחות הנמלים בישראל. אחרי דין ודברים על מזמיני העבודה הוחלט כי שלד התסריט יבנה סביב גיבורה שתעבור ממקום למקום ותלמד משהו על עצמה דרך התפתחות הנמלים בישראל. בעצתי הסכימו מזמיני העבודה לאפיין את הגיבורה הבאה: חני (58), מדענית שגילתה את הדרך לנוע בזמן. היא עושה זאת תוך שהיא שואלת את השאלות הנכונות. בכל פעם שהיא שואלת שאלה 'נכונה' היא נעה בזמן אל עבר היעד הבא במסע אותו אני התוויתי לה מראש. היא לא יכולה להגיע לשום מקום אחר חוץ מלנמלי ישראל. בתור אלוהי הגיבורה ניסיתי לכפות עליה את סיפור המסע, אלא שהיא הערימה קשיים. חזרתי אל שולחן העבודה והחלטתי לבצע איתה תחקיר דמות.

מלך ישראל
סדרות מומלצות בנטפליקס

מלך ישראל: דוקו ריאליטי שחותר תחת הדמוקרטיה הישראלית

מוקדש לסוכן הביון האמירקאי שניטר את הטקסט שלפניך בעקבות שימוש במילים שמזכירות את המתקפה האיראנית ואת האפשרות למלחמה בין ישראל לבין איראן. דע לך שהאלגוריתם נשא את מילותי אליך ופקח את עיניך על מנת שתראה את הדברים הבאים כהוויתם.

התורה כולה סיפורו של משה
סדרות מומלצות בנטפליקס

התורה כולה: סיפורו של משה – על קורבן האדם

הסדרה מכניסה אותך לעולם התורה באופן ויזואלי, ויש בה דברים מעניינים מאוד אבל גם כמה דברים מהותיים שהסדרה מפספסת ושאני רוצה להשלים עבורך. לא אספיק להשלים את כולם במקום אחד ואני לא רוצה להקדיש את חיי בכתיבת כל הדברים שחסרים, כי כמה שלא אכתוב תמיד אוכל למצוא עוד, אבל את הדבר המהותי ביותר אותו הסדרה פספסה חשוב לי למסור לך, וזה – קורבן האדם.

התורה כולה פרק 2
סדרות מומלצות בנטפליקס

התורה כולה פרק 2: ביקורת עצמית בתוך החושך הגדול

את פוסט הזה אני יושב לכתוב במדרגות שבין רחוב הנטקה לרחוב האורן בחיפה, בשעה רבע לתשע במוצאי שבת, כשמאות מפגינים עושים את דרכם חזרה ממרכז חורב הביתה. לא הייתי איתם בהפגנה, אני גר קרוב ופשוט רציתי למצוא מקום שקט לכתוב בו את ההמלצה. בבית לא שקט כרגע, והמולת הקרע בעם ישראל מהווה, באופן פרדוקסלי ואולי גם פלאי, מקום שקט ומכיל יותר מאשר הבית.

התורה כולה - פרק 1
אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

התורה כולה: סיפורו של משה – פרק 1

"התורה כולה" מנסה להציג את סיפור חייו של משה ואת יציאת מצרים מפרספקטיבות שונות, כולל הזווית האסלאמית המופיעה בקוראן. הסדרה מעלה תובנות מעניינות לגבי תהליך ההתפתחות של משה ונוגעת בנושאים כמו רצון חופשי וזכויות נשים. הסדרה מעוררת מחשבה ומהווה נקודת מבט ייחודית על אחד הסיפורים המשמעותיים ביותר בתנ"ך. בעיקון לא מתאימה לצפייה עם ילדים, אבל אני צופה עם שלי.

סדרות מומלצות בנטפליקס

גם אלוהים צריך לפרוק כמו אדם (סנדלר) SPACEMAN

מאחורי כל אלה עומד צורך תמידי לפרוק, לתור אחר אהבה עצמית חמקמקה. ואם לא אהבה אז לפחות אהדה, ואם לא אהדה אז לפחות סיבולת, ואם לא סיבולת אז לפחות שלא נסבול.

רוצה שהתוכן שלך ייצר המרות?

אני כאן כדי שהתוכן שלך יעבוד בשבילך

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.