ספרים מומלצים

איזה ספר מומלץ לקרוא? מה ההמלצה החמה? המלצות קריאה של ספרים ישנים וחדשים מהתסריטאי ארז פולק.

@screenwriting.tra בלוג המלצות של התסריטאי ארז פולק #booktokisrael ♬ original sound - Screenwriting trainer

הספרים המומלצים לחודש נובמבר 2023

קריאת ספרים זו אהבה, אבל זו אהבה שלוקחת לא מעט זמן. במדורי הספרים בעיתון (ובגרסאות העיתון באינטרנט), המלצות הקריאה הן בעיקר של ספרים חדשים, אבל מה עם כל הספרים הישנים והנפלאים שעוד לא קראית? בתור תסריטאי וסופר, אני קורא בערך 100 ספרים בשנה, וכאן אני אתן לך המלצות קריאה לספרים חדשים אבל גם ישנים. עיון וסיפורת.

כל הספרים המומלצים לקריאה – ממש כאן:

Image for a blog post about recommended books, featuring the book 'Ai HaEfshar' by Dubi Zakhai. This image should depict a rich fantasy world where te
ספרים מומלצים

7 ספרים מומלצים בעברית שיחממו לכם את הלב

ברוכים הבאים למדריך המלצות הספרים שלנו, המוקדש במיוחד לספרות העברית העכשווית. במדריך זה, תמצאו אוסף מקיף של ספרים מומלצים בעברית שיצאו בהוצאה עצמית: מיצירות פורצות דרך ועד לספרים קלאסיים שעוצבו מחדש. אם אתם מחפשים חוויית קריאה מעמיקה, מרגשת, ומעשירה בעברית, אתם במקום הנכון.

ספרים מומלצים

אהבה, שלום ורדיפתם: המלצת קריאה אופטימית לזמן מלחמה

הספר הנפלא של הרב אריה גולדמן מביט על היחסים הבין אישיים דרך עדשה תורה. הרב אריה גולדמן עוסק בשאלות בסיסיות על יחסי גומלין בין בני אדם, כגון מדוע זה מאתגר לשמור על תקשורת נעימה וליצור קשרים חיוביים. הוא מתעמק בנושאים אלה על ידי מתן תובנות מבוססות תורה בשפה נגישה וניתנת להקשר.

ספרים מומלצים

7 ספרים מרגשים ומומלצים לנוער: התסריטאי ארז פולק

גיל ההתבגרות הוא תקופה מלאת שינויים, אתגרים ושאלות על זהות ושייכות. קריאה יכולה לסייע לך להתמודד עם התהפוכות והסערה הפנימית שמתרחשת בגילאים אלה. כתסריטאי וסופר, אני מוצא הנאה רבה בקריאת ספרים מרגשים ובעלי משמעות עמוקה. בעמוד זה אני שמח לחלוק איתכם מבחר ספרים מומלצים שקראתי ואהבתי, ושאני חושב שיכולים לגעת ולהעצים נוער. הספרים שנבחרו עוסקים בנושאים רלוונטיים כמו זהות, שייכות, התמודדות עם משברים ועוד. ולא פחות חשוב, הם נכתבו על ידי סופרים שלא נכנעו ל – 'לא' של הוצאות הספרים, נלחמו על החלום שלהם נגד כל הסיכויים, והצליחו.

A-book-cover-design-for-a-romantic-novel-featuring-an-abstract-representation-of-love-and-romance.-The-cover-should-have-a-warm-color-palette-with
ספרים מומלצים

15 המלצות קריאה – רומנים רומנטיים ישראליים

רשימה של 15 המלצות קריאה של התסריטאי ארז פולק לספרי רומן רומנטיים מקוריים שנכתבו על ידי סופרים ישראלים. הספרים כוללים רומנים היסטוריים ועכשוויים. ספרים שיצאו בהוצאה עצמאית ושלא נקבלים את החשיפה שמגיעה להם בשוק הספרים הריכוזי של ישראל.

Create an engaging book cover illustration for a collection of Israeli short stories. The cover should reflect the complex and human Israeli psyche wi
ספרים מומלצים

ספרים ישראליים מומלצים ולא שגרתיים

כאן תמצאו המלצות על ספרים ישראליים מעניינים שנכתבו על ידי יוצרים צעירים ולעיתים פחות מוכרים, באופן עצמאי. הספרים מציעים סיפורים מקוריים ובלתי שגרתיים בסגנון כתיבה ייחודי. כי במקום לא שגרתי, כדאי לקרוא מה לאנשים הלא שגרתיים יש לספר.

מרגישים שאתרי הספרים ממליצים לכם כל הזמן על אותם ספרים שכבר קראתם?

רוצה לצאת מהתיבה ולגלות המלצות ספרים חדשים ומעניינים? זו המטרה של רשימה זו.

(כאן זה החלק שאני מתחיל להציג את עצמי ולהסביר לך מי שאני שבכלל אתן לך המלצות ספרים, אבל אפשר לדלג על החלק הזה ולחזור ישר להמלצות בחלק שמעל החלק הזה)

מי אני שאמליץ לך על ספרים?

קוראים לי ארז פולק, אני תסריטאי, מחזאי, סופר וקורא נלהב. אין לי המון זמן לקרוא, אבל מהזמן המועט שיש לי אני משקיע בספרים איכותיים, וכאן אני אתן לך את הטובים ביותר שקראתי לאחרונה.

איך אני בוחר על אילו ספרים להמליץ?

אני לא אבזבז לך את הזמן על ספרים שלא כדאי לקרוא, ובהמלצות שלי אני מנסה להיכנס לתוך האיכות, הערך והמשמעות שהסופר מצליח להעביר.

הפרמטרים שלי הם:

  • ספר עם משמעות שעושה את זה טוב.
  • ספר בלי משמעות אבל מודע לעצמו.
  • אזהרה מספר שמנסה לדבר על משמעות, אבל עושה את זה מאולץ.

למה חשוב לי להמליץ לך על ספרים איכותיים?

אני עושה את זה כי אני יודע שז'אנר זה ממש לא הדבר הכי חשוב כשבוחרים ספר. אפשר למצוא המון עומק בספרי בידור, ואפשר להקיא מרוב שטחיות בספרות רצינית.

המלצות הקריאה שלי מוגשות כשירות לציבור, עבור אלו שנהנים, כמוני, לא רק מעלילה מרתקת אלא מספרות איכותית שגורמת לחשוב ולהרגיש.

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.