קידום אתרים חד פעמי לעמותות

אנו מתמחים בקידום חד פעמי לעמותות לקידום קמפיינים, אירועים ומטרות. קידום חכם, מדיד וממוקד לעמותות ללא מטרות רווח. כאן אני אסביר מה כולל התהליך.
קידום אתרים חד פעמי לעמותות

קידום אתרים חד פעמי ללא התחייבות חודשית: בשלוש השנים אחרונות צברתי ניסיון בקידום אתרים עבור מאות חברות וראיתי את השינוי שעובר על התחום. כבר לפני 5 שנים ראינו שגוגל ומנועי החיפוש השונים התחילו להעביר את כובד המשקל לתוכן עצמו, ותוכן היה ונשאר המומחיות שלי.

עבודה עם כלי AI ורשתות חברתיות: ב – 5 השנים האחרונות כתבתי תכנים וקידמתי עשרות אתרים בכל שבוע, והיום, עם כניסת הבינה המלאכותית, למדתי איך לנצל את היכולת של הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ולקדם את אתר האינטרנט שלך באמצעות תוכן איכותי, קידום אתרים AI, ועבודה נכונה ברשתות החברתיות.

מה כולל השירות: תכנית קידום אתרים חד פעמי מותאמת אישית למותג שלך, כולל מעקב אחר התקדמות במשך חצי השנה הראשונה + התאמת התכנית לתוצאות תוך כדי תנועה.

למה אני האיש המתאים:  כמקדם אתרים עם ניסיון בעבודה עם חברות גדולות, בינוניות וקטנות, וכתסריטאי בוגר מצטיין סם שפיגל – אני יודע להביא את האתר שלך למקומות הראשונים במנועי החיפוש ולייצר תוכן איכותי שיגרום לקהל היעד שלך להשאיר פרטים או לבצע רכישה.

@one.time.seo.serv אז מה זה קידום אתרים חד פעמי ולמה זה הפתרון הנכון עבורך? בסרטון הבא אני מסביר מה היתרונות של קידום אתרים חד פעמי בשלושה חודשים ואיך קידום אתרים חד פעמי יכול להביא את האתר שלך מיקומים גבוהים במנוע החיפוש מבלי לוותר על תוכן איכותי שמניע את כל היד שלך לפעולה #קידוםאתריםאורגני #קידוםאתריםחדפעמי ♬ original sound – One Time SEO Service

למה שעמותות ללא מטרות רווח ירצו לקדם את עצמן אורגנית בגוגל?

ישנן מספר סיבות טובות לכך שעמותות ללא מטרות רווח ירצו לקדם את עצמן באופן אורגני בגוגל:

חשיפה – דירוג גבוה יותר בתוצאות האורגניות של גוגל יביא לעמותה חשיפה רחבה יותר לפעילות ומטרות שלה.

אמינות – דירוג אורגני גבוה מעניק לעמותה מראה של אמינות וסמכותיות בתחום.

עלויות – קידום אורגני חוסך בעלויות פרסום מתמשכות הכרוכות בקידום ממומן.

מיצוב מותג – קידום אורגני יכול לסייע במיצוב העמותה כמובילה ומומחית בתחומה.

משאבים – קידום אורגני מאפשר גיוס משאבים ותרומות באופן יעיל וממוקד יותר.

שקיפות – קידום אורגני מציג את העמותה באור חיובי ותורם לשקיפות ציבורית.

ROI גבוה – החזר ההשקעה בקידום אורגני הוא לטווח ארוך וגבוה יותר מקידום ממומן.

מדידות – ניתן למדוד ולנטר בקלות את השיפור בדירוג האורגני.

רלוונטיות – גוגל מעלה תוכן איכותי ורלוונטי, מה שחשוב לעמותות.

מה היתרון של קידום אתרים חד פעמי עבור עמותות?

עלות נמוכה – קידום חד פעמי זול יחסית ומתאים לתקציבים מצומצמים.

תוצאות מהירות – שיפור מהיר בדירוג האתר ובתנועה אליו.

ממוקד – אפשר להתמקד בקידום קמפיין או אירוע ספציפיים.

גמישות – קל להפעיל קידומים חד פעמיים בהתאם לצרכים.

@one.time.seo.serv מה היתרון של קידום אתרים חד פעמי בגוגל? היתרון נמצא בעיסוק של קידום אתרים חד פעמי הדבר החשוב ביותר לאלגוריתם של גוגל והוא תוכן. בסרטון הזה אני מסביר בקצרה מה למדתי על קידום אתרים חד פעמי אחרי שש שנות ניסיון ומה הערך המוסף שעבודה הייתי יכולה לתת לעסק שלך. #קידוםאתריםחדפעמי #קידוםאתריםאורגני #קידוםעסקים #תוכןשיווקי ♬ original sound – One Time SEO Service

מדידות – קל למדוד ולנטר את האפקטיביות של הקידום.

שליטה – העמותה שולטת על תקציב ומשך הקידום.

מודעות – מסייע ליצור מודעות לנושא/קמפיין ספציפי.

שיתופי פעולה – אפשר לקדם אירוע משותף עם גוף אחר.

גיוס משאבים – סיוע בגיוס תרומות או התנדבות.

קל ליישום – קידום חד פעמי פשוט יחסית לתכנון וביצוע.

עמותות לא חייבות להתחייב לקידום אתרים בתשלום חודשי

השקעה בקידום אתרים חד פעמי מבטיחה שהאתר שלך לא רק מדורג היטב אלא מעביר את המטרה שלך ביעילות לעולם. גלה את שירותי קידום אתרים חד פעמי והעלה את הנוכחות הדיגיטלית של העמותה שלך היום. זה הזמן להכיר חברה לקידום אתרים שמתמחה בקידום אתרים חד פעמי ובאפיון תוכן שמניע לפעולה, ובואו נבנה יחד עתיד דיגיטלי.

 

רוצה לדבר על קידום אתרים הוגן לעסק שלך ללא התחייבות חודשית? לחץ כאן >>

ארז פולק

ארז פולק

מקדם אתרים אורגני ותסריטאי בוגר מצטיין של מסלול תסריטאות של בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה - סם שפיגל. בשנים האחרונות קידמתי עשרות אתרי אינטרנט ויצרתי תסריטי תדמית עבור חברות רבות בארץ ובחו"ל.

מעניין? רוצה לקרוא עוד?

התורה כולה - פרק 1
אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

התורה כולה: סיפורו של משה – פרק 1

"התורה כולה" מנסה להציג את סיפור חייו של משה ואת יציאת מצרים מפרספקטיבות שונות, כולל הזווית האסלאמית המופיעה בקוראן. הסדרה מעלה תובנות מעניינות לגבי תהליך ההתפתחות של משה ונוגעת בנושאים כמו רצון חופשי וזכויות נשים. הסדרה מעוררת מחשבה ומהווה נקודת מבט ייחודית על אחד הסיפורים המשמעותיים ביותר בתנ"ך. בעיקון לא מתאימה לצפייה עם ילדים, אבל אני צופה עם שלי.

סדרות מומלצות בנטפליקס

גם אלוהים צריך לפרוק כמו אדם (סנדלר) SPACEMAN

מאחורי כל אלה עומד צורך תמידי לפרוק, לתור אחר אהבה עצמית חמקמקה. ואם לא אהבה אז לפחות אהדה, ואם לא אהדה אז לפחות סיבולת, ואם לא סיבולת אז לפחות שלא נסבול.

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

שיר השירים אשר לשלמם: החבר'ה הטובים שלא מפספסים הפגנה וישרפו כולם

להורים שלנו לא היה שום דבר. מהאדמה הם בנו את עצמם, קמו מאפר. אנחנו בני שישים עכשיו, שבעים עכשיו, יתומים מאם, יתומים מאב. נתנו לכם חיים טובים ואתם מזלזלים. יושבים אצל פסיכולוגים בספה ומתבכיינים על כן חיבוקים – לא חיבוקים. שם למעלה יושב גנב על כסא מלוכה ועל ראשו כובע להבה. שלחנו יד וקיבלנו כוויה.

ייעוץ-לכותבים

מה צריך לעשות?

בתור עורך תסריט ומנחה סדנאות כתיבה וחדרי כותבים, וכנציג של איגוד התסריטאים, כותבים רבים שואלים אותי שאלות רבות שמסתירות שאלה גדולה אחת: מה צריך לעשות כדי שמה שכתבתי יצליח? אם השאלה הזו מטרידה גם אותך, אז אני מאמין שהגעת למקום הנכון.

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

בואי נקח לנו יום (אני מתגעגע אלייך)

אני רואה שלא טוב לך בימים האחרונים ואני פוחד להאשים את עצמי בזה, אז אני שומר על מרחק. אני שונא את האינטסטינקט המחורבן והמקולל הזה. מה אם לא היינו צריכים לעבוד עכשיו? אם היינו לוקחים לנו יום ושוכבים כל היום, לא עושים כלום – רק שוכבים כל היום?

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

בקול דממה דקה: אידיאל הצמצום הקיומי

אידיאל הצמצום בא לידי ביטוי בסיפור גירוש האדם מגן עדן (על שלא הסתפק במה שיש), בסיפור קין והבל (המעט שקיבל קין על פי התאוריה שלנו הוא ברכה אותה הוא ראה כקללה), עקדת יצחק (האידיאל האנושי הוא להגיע לכדי צמצום מוחלט והסיבה היחידה שהוא לא יכול להגיע לכדי זאת היא התערבות אלוהית), ארץ ישראל ("הארץ הטובה" שהיא הקטנה ביותר מכל ארצות האזור ויחד עם זאת מחוברת לשני ימים ורוויית מים טבעיים ובארות, בשמש טובה, והיום אנחנו יודעים שגם בגז טבעי.

רוצה שהתוכן שלך ייצר המרות?

אני כאן כדי שהתוכן שלך יעבוד בשבילך

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.