הפתרון החכם ליצירת תוכן איכותי: פרומטים מותאמים אישית

תוכן אנושי הוא תוכן פרימיום, ומנועי החיפוש יודעים את זה. מחקר שפורסם בתחילת – 2024 מצביע על מגמה שלילית מאוד באיכות התכנים באינטרנט. בשורה התחתונה – יותר מדי תכנים ממוחזרים. האשם המרכזי (אך לא הבלעדי) כלים ליצירת תוכן ב – AI. הפתרון? כתיבת פרומטים בהתאמה אישית ליצירת תוכן חדש ואיכותי.
A person sitting at a de

הכי טוב זה שבנאדם רציני יישב ויכתוב את כל התכנים בעצמו מהתחלה עד הסוף. הבעיה היא שבשנת – 2024 הבינה המלאכותית בכלל ופלטפורמות מודל השפה במיוחד, הפכו את האפשרות הזו לבלתי סבירה בעליל.

אם יש לך כותב/ת תוכן שמוכנים לכתוב את התכנים בעצמם, תוך שהם נעזרים במידע שהבינה המלכותית מספקת להם, אשריך. מתאר לעצמי שיש כמה צדיקים בסדום, בעיקר חבר'ה צעירים שמחפשים עבודה ראשונה בתחום ועוד לא מעריכים את עצמם מספיק כדי לדרוש 700 ש"ח על כל עמוד תוכן בעבודת יד.

תוכן אנושי הוא תוכן פרימיום, ומנועי החיפוש יודעים את זה. מחקר שפורסם בתחילת – 2024 מצביע על מגמה שלילית מאוד באיכות התכנים באינטרנט. בשורה התחתונה – יותר מדי תכנים ממוחזרים. האשם המרכזי (אך לא הבלעדי) כלים ליצירת תוכן ב – AI. הפתרון?

  • לכתוב את התוכן בעצמך או לתת לאדם ישר ונאמן לכתוב אותו בשבילך.
  • לייצר פרומטים מותאמים אישית לעסק שלך כך שהבינה המלאכותית תייצר עבורך תוכן ייחודי.

 

אני כבר לא כותב תכנים לעסקים בעבודת – יד. את זה אני עושה רק עבור עצמי, אני בטוח שכבעל עסק סדר העדיפויות הזה מוכר וידוע לך. אני יכול לכתוב עבורך את התוכן בעצמי בדרך הישנה והטובה, אבל זה יעלה לך פי – 3.

אז במקום להוציא הון על מילים באתר או להתפשר על תוכן בינוני, אני מציע לייצר עבורך פרומטים בהתאמה אישית לכל סוג תוכן באתר, ברשתות החברתיות, בניוזלטר, בוואטסאפ ובכל פלטפורמה אחרת שדורשת מילים כתובות.

לפרטים נוספים, אפשר למלא פרטים בעמוד צור קשר ואני אחזור אליך לקביעת פגישת הכרות ותיאום ציפיות ללא עלות.

 

 

*מחיר העבודה נקבע על פי כמות הפרומטים הנדרשים ומורכבותם.

ארז פולק

ארז פולק

מקדם אתרים אורגני ותסריטאי בוגר מצטיין של מסלול תסריטאות של בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה - סם שפיגל. בשנים האחרונות קידמתי עשרות אתרי אינטרנט ויצרתי תסריטי תדמית עבור חברות רבות בארץ ובחו"ל.

מעניין? רוצה לקרוא עוד?

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

שיר השירים אשר לשלמם: החבר'ה הטובים שלא מפספסים הפגנה וישרפו כולם

להורים שלנו לא היה שום דבר. מהאדמה הם בנו את עצמם, קמו מאפר. אנחנו בני שישים עכשיו, שבעים עכשיו, יתומים מאם, יתומים מאב. נתנו לכם חיים טובים ואתם מזלזלים. יושבים אצל פסיכולוגים בספה ומתבכיינים על כן חיבוקים – לא חיבוקים. שם למעלה יושב גנב על כסא מלוכה ועל ראשו כובע להבה. שלחנו יד וקיבלנו כוויה.

ייעוץ-לכותבים

מה צריך לעשות?

בתור עורך תסריט ומנחה סדנאות כתיבה וחדרי כותבים, וכנציג של איגוד התסריטאים, כותבים רבים שואלים אותי שאלות רבות שמסתירות שאלה גדולה אחת: מה צריך לעשות כדי שמה שכתבתי יצליח? אם השאלה הזו מטרידה גם אותך, אז אני מאמין שהגעת למקום הנכון.

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

בואי נקח לנו יום (אני מתגעגע אלייך)

אני רואה שלא טוב לך בימים האחרונים ואני פוחד להאשים את עצמי בזה, אז אני שומר על מרחק. אני שונא את האינטסטינקט המחורבן והמקולל הזה. מה אם לא היינו צריכים לעבוד עכשיו? אם היינו לוקחים לנו יום ושוכבים כל היום, לא עושים כלום – רק שוכבים כל היום?

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

בקול דממה דקה: אידיאל הצמצום הקיומי

אידיאל הצמצום בא לידי ביטוי בסיפור גירוש האדם מגן עדן (על שלא הסתפק במה שיש), בסיפור קין והבל (המעט שקיבל קין על פי התאוריה שלנו הוא ברכה אותה הוא ראה כקללה), עקדת יצחק (האידיאל האנושי הוא להגיע לכדי צמצום מוחלט והסיבה היחידה שהוא לא יכול להגיע לכדי זאת היא התערבות אלוהית), ארץ ישראל ("הארץ הטובה" שהיא הקטנה ביותר מכל ארצות האזור ויחד עם זאת מחוברת לשני ימים ורוויית מים טבעיים ובארות, בשמש טובה, והיום אנחנו יודעים שגם בגז טבעי.

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

מבול: חזון הפלת האליטות של יהודה וישראל

המסע האישי שלי אחר משמעות בעולם אבסורדי מוביל אותי לבחון את החברה הישראלית דרך עדשות מגוונות – פילוסופיה, מדע, ספרות ודת. בסיפור קצר זה אני משלב ביקורת סאטירית על מה שאני תופס כאליטיזם מזיק וגזענות מדכאת, תוך שאני מנסה למצוא דרך להבנה וקבלה עצמית.

אני (את/ה) זה הדבר החשוב בעולם

אילו היה אברהם מקריב את יצחק

היה עליו לאכול אותו ולהשאיר חתיכה ממנו לאלוהים. אלו הם דיני הקורבנות כולם, להיאכל על ידי אדם ולהישרף באש המאכלת. כך היו לפני האדם וכך יהיו אחריו.

רוצה שהתוכן שלך ייצר המרות?

אני כאן כדי שהתוכן שלך יעבוד בשבילך

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.