מדריכי כתיבה

מדריכים וטיפים לכתיבת סיפור, מחזה, תסריט ותוכן שיעזרו לך לשדרג את תוכן האתר והנכסים הדיגיטליים שלך ושיסייעו לך לכתוב את הסיפור שתמיד רצית.

כתיבת תוכן לקידום אתרים
ככה כותבים היום

10 טיפים לכתיבת תוכן מתאים לקידום אתרים בגוגל

איך כותבים תוכן מתאים לקידום? רוצה לדעת איך ליצור תוכן שיעזור לך לקדם את האתר ויהיה מותאם גם לבני אדם ולא רק לרובוטים? הינה 10 דרכים לכתיבת תוכן לבני אדם שמתאים גם ל – SEO.

Tel Aviv University Short Play Competition Winner
ככה כותבים היום

NURSE – Tel Aviv University Short Play Competition Winner in Arabic

I invite you to see the Israeli – Palestine relations, from the eyes of an Israeli nurse, who treat a young Palestinian girl, that got injured after a clash with soldiers. the play you about to read, by Lily Tesler, has won the TA university competition at 2017

ככה כותבים היום

שיווק באמצעות תוכן בערוצים דיגיטליים

כבר החלטת להשקיע בשיווק העסק שלך, אבל עכשיו זה הזמן להבין איך עושים את בעזרת תוכן. האם תוכן מסוג אחד שנכתב עבור האתר שלך, יכול להתאים לכל הערוצים הדיגיטליים שלך? קבל כמה טיפים שיעזרו לך לשווק את החברה שלך בעזרת תוכן.

איך לכתוב דמות עגולה?
ככה כותבים היום

דמות עגולה בסיפור

הכלי העיקרי לכתיבת דמות עגולה בסיפור, בעיקר במדיום ויזואלי, הוא פעולות חיצוניות ופעולות פנימיות. אבל האם הפעולה הפנימית הראשונה שעולה בראשך היא אכן הפעולה פנימית של הדמות? דמות עגולה לא מתחילה ולא נגמרת במה שהיא מרגישה – אז האם יש בכל זאת דרך ליצור דמות עגולה בתסריט, במחזה או בספר?

ככה כותבים היום

כתיבת תוכן שיווקי לערוצים דיגיטליים

כותב תוכן שיווקי צריך לקחת בחשבון את ערוץ התוכן עבורו התוכן השיווקי נכתב ואת הפעולה הרצויה. כותב תוכן שיווקי עם ידע ב – SEO יגרום לתוכן שלך להגיע לכמות גדולה של גולשים בצרוה אורגנית, ולהניע אותם לפעולה. איך עושים את זה?

רוצה שהתוכן שלך ייצר המרות?

אני כאן כדי שהתוכן שלך יעבוד בשבילך

small_c_popup.png

Let's have a chat

Learn how we helped 100 top brands gain success.